RAAMATUD

Raamat ei ole lihtsalt paksude kaante ja rohkete lehtedega asi. Raamat võib  muuta, kujundada, kasvatada, luua, anda ja palju muudki.

Kuna meie enda väikemees on väga suur raamatute sõber ja me ise oleme väga paelutud Montessori kasvatusest, siis siia üritamegi koguda meie pere lemmikuid, millel on võime õpetada, kasvatada ja anda uskumatult palju nii meile endale, kui ka meie kõige pisematele.

Siit leiab Montessori areguprotsessi tutvustavaid raamatuid või siis Montessori põhimõtetega sobivaid (elutruud olukorrad ja tegelased, kellelt on võimalik palju õppida).

Simone Davies raamatud on ülimalt head, et õppida tundma Montessori loomuliku arenguprotsessi toetamise võimalusi. Alustades eraldi beebieast “Montessori beebi” kuni lõpetades väikelapse toetamisega raamatuga “Montessori väikelaps”. Tema raamatud jagavad palju näpunäiteid, mida saab rakendada ka kodus. Anna lapsele võimalus teha asju ise!

“Olivia toimetab” raamat ei ole lihtsalt raamat. See on täis erinevaid vahvaid lugusid, mis on kõik elust enesest. Olgu selleks siis kodus kokkamine, potil käima hakkamine või uue pereliikme sünd.

“Beebide maailm” raamat on ideaalne beebi esimene raamat. Kui beebid meie maailma saabuvad, näevad nad esialgu kõike mustvalgena. Selles raamatus on beebit visuaalselt stimuleerivad pildid ning toredad luuleread asjadest, mida laps esimesel eluaastal sageli enda ümber näeb ja kuuleb. Korda luuleridu mitmeid kordi ning peagi võid beebi näolt äratundmisrõõmu leida.

Tere tulemast Montessori maailma.
Soovime Sulle mõnusat avastamist ja oma beebi toetamist!

 

Näitan kõiki 7 tulemust

Shopping Cart