BAREFOOT JALANÕUD

Vastab tõele, et kui annad sõrme, siis läheb terve käsi. Avastasime barefoot jalanõude maailma tänu oma lapsele. Sellest hetkest kui sai meie oma poeg esimesed barefoot jalanõud, oleme ka iseenda jalanõud välja vahetanud paljajalujalatsite vastu. Ja kinnitan, et see on olnud elu üks parimaid otsuseid!

Kui aga arvad, et midagi ei ole enam muuta ja kahju jalgadele on juba tehtud, siis eksid! Isiklikust kogemusest võin öelda, et tugevalt väljapoole ulatuva kondiga pole kunagi varem olnud nii mugav ja valutu kõndida kui seda on nüüd. Barefoot jalanõud muudavad elu igast hetkest!

Mis on paljajalujalats?

Paljajalujalatsid (ingl k barefoot shoes, minimalist shoes) võimaldavad näiliselt kõndida paljajalu. Ehk siis need on jalanõud, mis kaitsevad keskkonna eest, samas ei võta ära jala võimalust liikuda piirideta ja loomulikult.

Miks paljajalujalatsid head on?

*Esmalt on paljaajalujalatsitel hästi avar ninaosa. See võimaldab mahutada kõik varbad ilma neid kokku surumata.
Üks levinumaid probleeme mis võib esineda kitsa ninaosaga jalanõude kandmisest on jalanukkide tekkimine (hallux valgus). Lisaks siis sissekasvanud küüned ja palju muud.

*Teine väga oluline asi on, et sellistel jalanõudel on hästi õhuke, ilma igasuguste võlvitoestusteta ja kontsata tald. Et iga samm oleks võimalikult loomulik ja võimaldaks kasutada kõiki määratud lihaseid. Õige lihaste töö omakorda hoiab rühi õiges asendis ja ei kurna liigeseid.

Meie armusime paljajalujalatsitesse esimesest hetkest, kui nägime oma lapse pealt seda rõõmu. Ta jooksis, hüppas, kükitas või kõndis ning teda ei häirinud mitte miski! Nüüd teeme seda sama ise!

Hetkel on meie valik väike, aga üritame jooksvalt enda teadmisi ja valikut täiendada. Kui Teil on mingeid kindlaid soove või puudub Teie soovitud number, siis võite alati julgelt kirjutada ehk leiame lahenduse!

Mõnusat kandmist!

 

Näitan 1–20 tulemust 94-st

Shopping Cart