THREE HILLS soap

Three Hills Soap on väike ettevõte Iirimaalt, mis sündis murest keha- ja nahahooldustoodete sünteetiliste koostisosade ning nende koostisosade kahjuliku mõju pärast meie nahale, lastele ja keskkonnale.

Nende missioon on lihtne: kasutada looduse väge ja lihtsust, et pakkuda värskeid, tervislikke ja looduslikke tooteid, mis toidavad nahka ja on planeedi vastu sõbralikud.

Three Hills Soapi üks juhtivmõtteid on vägivallatus ning tegutsemine moel, mis ei kahjusta ühtegi elavat organismi. Lisaks kasutatakse võimalikult loodussõbralike pakkematerjale, mis on täielikult biolagunevad.

Three Hills Soap tootevalik on rikkalik, samas ohutu. Eri aroomide ja mõjuga tahked šampoonid, palsamid, kreemdeodorandid, huulepalsamid, kehakreemid, vannitooted ning seebid. Three Hills Soapi tooted ei sisalda naatriumlaurüülsulfaati (SLS), propüleenglükooli, parabeene, ftalaate, naatriumlaurüüleetersulfaati (SLESi), silikooni ega kunstlikke lõhna-, värv- ja säilitusaineid. Tänu sellele võid olla kindel, et hoiad enda ja ümbritseva keskkonna tervist!

Igal koostisosal on eesmärk ja nad kasutavad alati parima kvaliteediga koostisosi, et pakkuda parimaid ohutuid ja tõhusaid tooteid.
Pai Sulle ja loodusele!

 

 

Näitan kõiki 17 tulemust

Shopping Cart