Lastele

Olles ise lapsevanem ja soovides pakkuda oma lapsele vaid parimat, avastasimegi enda jaoks Barefoot jalanõude maailma.
Enne selle maailma avastamist ei osanudki me mõelda, et võiks miskit valesti olla või valesti mõjuda. Samas kahjuks nii see on. Tavajalanõud on tehtud välimuselt atraktiivseks, aga kahjuks ei ole need parim valik jalale – eriti kasvavale!

Mis on paljajalujalats?

Paljajalujalatsid (ingl k barefoot shoes, minimalist shoes) võimaldavad näiliselt kõndida paljajalu. Ehk siis need on jalanõud, mis kaitsevad keskkonna eest, samas ei võta ära jala võimalust liikuda piirideta ja loomulikult.

Miks paljajalujalatsid head on?

*Esmalt on paljaajalujalatsitel hästi avar ninaosa. See võimaldab mahutada kõik varbad ilma neid kokku surumata.
Üks levinumaid probleeme mis võib esineda kitsa ninaosaga jalanõude kandmisest on jalanukkide tekkimine (hallux valgus). Lisaks siis sissekasvanud küüned ja palju muud.

*Teine väga oluline asi on, et sellistel jalanõudel on hästi õhuke, ilma igasuguste võlvitoestusteta ja kontsata tald. Et iga samm oleks võimalikult loomulik ja võimaldaks kasutada kõiki määratud lihaseid. Õige lihaste töö omakorda hoiab rühi õiges asendis ja ei kurna liigeseid.

Nii me siin siis olemegi. Tuues Teieni väikese valiku barefoot jalanõusi lastele. Hetkel on meie valik väike, aga üritame jooksvalt enda teadmisi ja valikut täiendada. Kui Teil on mingeid kindlaid soove või puudub Teie soovitud number, siis võite alati julgelt kirjutada ehk leiame lahenduse!

 

 

Näitan 1–20 tulemust 70-st

Shopping Cart