Raamat “Unustatud oskuste käsiraamat”

16.50

Laost otsas

Tootekood: UnustatudOskusteKäsiraamat Kategooria:

Raamat “Unustatud oskuste käsiraamat”.

Oled Sa mõeldnud, milline oli elu enne internetti? Näiteks Sinu vana-vanavanematel ei olnud nutitelefone ja arvutimänge, kuid tegevust jätkus kogu päevaks. Kuidas see võimalik on?
Sa ei saa ajas tagasi rännata, kuid ikkagi saad nautida möödunud aegade lihtsaid lõbustusi. Kaota ajataju, tehes põnevaid õmblustöid või õpi kompassi järgi orienteeruma.

Selles imelises käsiraamatus on lihtsad, kuid üksikasjalikud juhendid, et õpetada põnevaid unustatud oskusi ning pakkudaa isetegemisrõõmu nii poistele kui ka tüdrukutele. Näiteks õpetatakse ürte kasvatama ja kuivatama, köögivilju marineerima ja kangast taimse värviga värvima, kalamehesõlmi tegema, erinevaid sõlmi tegema,  rattakummi vahetama ning lutsu viskama.

Unustatud oskuste käsiraamat aitab tuua tagasi vanad head ajad, mil suviti joodi külma kodust limonaadi ja nauditi õhtuid lõkke ääres, talvel aga mässiti end omatehtud sooja lapiteki sisse ja maiustati mustikapirukaga.

Kui meie (Pisila pere) selle raamatu endale esimest korda saime, siis tekkis selline mõnus soe ja kodune tunne seda lugedes. Samas on seal nii palju asju, mida ei ole isegi proovinud ning mis nüüd koos lapsega enda ellu tuues saab veel erilisema tähenduse.

Soovitame seda raamatut igale perele. Annb võimaluse koos teha ja kvaliteetaega koos veeta. Parim viis, et turgutada või luu omavahelist erilist sidet. Mõnusat avastamist!

Raamatus on 104 lk. Raamatu autorid Elaine Batiste ja Natalie Crowley.
Meie kõiki raamatuid leiate SIIT.

Shopping Cart