Toppimismäng “MÄGI”

7.00

Availability: Laos

Tootekood: ToppimisMÄGI Kategooriad: , ,

Toppimismäng “MÄGI”.

Vahva ja lihtne pulkade toppimismäng lapsele. Arendab aju ja käe koostööd ning loogilist mõtlemist ja täpsust. Sellised kahe-kolme sõrmega hoidmist vajavad mängud arendavad peenmotoorikat. Peenmotoorika mõjutab taju selliseid omadusi nagu tähelepanu, mõtlemine, ruumiline taju, koordinatsioon, kujutlus, mälu ja kõne. Boonusena on peenmotoorsed mängud ja tegemised ideaalne ettevalmistus õigeks pliiatsihoiuks.

Sellel toppimismängul on erinevaid võimalusi. Alguses saab pulki lihtsalt toppida. Kui ta on selles piisavalt osav, siis näitate lapsele ette, et ta paneks kahe käega samal ajal pulki sisse. See treenib mõlemat ajupoolkera samaaegselt töötama, lisaks käsi kontrollima. Järgmise tasemena näitad kui panete hoopis parema käega vasakule poole või siis mõlemad käed risti ja vastaspooltesse pulgad. Viimasena saab lisada keelelise aspekti, paludes lapsel parema käega panna üks pulk. Ja siis näiteks parema käega vasakule poole. Väga palju võimalusi arendamaks lapse aju ja kätt.

Materjal ja mõõdud:
Toppimismäng “MÄGI” on valmistatud pöögist. Mäe läbimõõt u 6cm ja kõrgus 5,5cm. Pulkade pikkus 7,5cm ja läbimõõt u 0,7cm.

Kui Sul on erisoove, siis kirjuta julgelt Pisilasse!
Meie teisi puidust valmistooteid leiad SIIT!

Shopping Cart