Raamat “Teadus minu ümber”

9.20

Laost otsas

Tootekood: RaamatTeadus Kategooria:

Raamat “Teadus minu ümber”.

Leidsime tee selle raamatuni tänu oma 4 aastasele pojale. Teda huvitab väga miks kõik on nii nagu on ja kuidas kõik nii toimib!

See raamat on hea võimalus tutvustada lapsele teadust ja teadlaste avastusi. Raamatus on hästi lihtsalt välja toodud võimalused näha igapäeva tegemistes teadust ning seda mõista.

Raamatus on poiss Ruben, kelle meelest on kõik hirmus huvitav. Miks muudavad puulehed värvi? Miks jäätis sulab? Bioloogist emaga mere äärde minnes saab ta palju teada ja kuuleb hiilgavatest teadlastest, kes on aidanud maailma mõista. Võib-olla õnnestub tal endalgi mõni äge katse teha ja samuti teadlaseks saada?
Köitvate piltidega innustav lugu aitab noorel lugejal mõista ümbritsevat maailma ja lahendada probleeme teadlase pilguga. Hakatuseks on kaante vahel nähtamatu tindi valmistamise ja kasutamise õpetus. Miks mitte katsetada koos sõpradega, millest ja kuidas teha kõige paremat nähtamatut tinti!

Raamat “Teadus minu ümber” sobib ette lugemiseks hetkest, kui lapsel tekib huvi selle vastu miks ja kuidas asjad toimivad

Raamatu autor: Dr. Shini Somara ja Catherine Coe. Raamatus on 32 lehekülge.

Mõnusat lugemist ja maailma avastamist!

Shopping Cart