Raamat “Montessori meetod igale perele”

15.00

Availability: Laos

Tootekood: MontessoriMeetod Kategooria:

Raamat “Montessori meetod igale perele”

Kas Sa oled mõelnud, et praegune harmoonia perega ei ole see, millest oled unistanud? Et suhtlemine ei suju, laps ei kuula, Sina karjud ja miski justkui ei toimi? Siis soovitan soojalt õppida tundma Montessori imelist lähenemist!
Montessori meetod ergutab kasutama iga võimalust oma lapsega mõtestatult suhelda.

„Lapse aju on programmeeritud õppima, ning seetõttu on mõttetegevuse ergutamine eakohasel moel elu algusaastatel väga oluline. Vajadus sedasorti ergutamise järele ei lõpe ka hiljem. Kogu oma kujunemise perioodil varasest lapseeast noore täiskasvanuni vajab laps aega, tähelepanu, pühendumist ja toetust.

Enamik meist soovib oma lastele pakkuda võimalikult head kodust keskkonda. Ülesanne, mille vanematena enda kanda võtame, ei piirdu pelgalt laste toitmise, kallistamise ja kaitsmisega. Tahame neist kasvatada sõltumatud, enesekindlad ja edukas täiskasvanud, kes on õnnelikud ja rahul. Et see teekond kestab aastaid, peab meil olema ettekujutus sellest, millises suunas me liigume ja miks me midagi teeme. Kui vajate pereellu mõnda värsket vaatenurka või praktilist soovitust, siis see raamat on Teile.

Loodame, et saate siit julgustust, nautimaks oma lastega veedetud aega rohkem kui kunagi varem. See raamat ei paku mitte ainult praktilisi juhiseid ja ühist tegevust, vaid edastab ka sõnumi, et elu on mõeldud pühitsemiseks. Igapäevased pisiasjad, mille abil saame ära märkida meie elus toimuvaid sündmusi või väljendada armastust üksteise vastu, on väga olulised nii meie lastele kui ka meile endile emade, isade, vanavanemate ja kasvatajatena.“

Raamat  “Montessori meetod igale perele” on hästi lihtne, selge ning annab väga mõnusa ülevaate Montessori filosoofiast ning õpetab seda kasutama igapäevaelus. Seda meetodit saab praktiseerida kodus ja väga lihtsalt ka lasteaias. Montessori meetod on täis austust ja tingimusteta armastust.

Raamatus on 191 lk. Autorid : Tim Seldin ja Lorna McGrath

Mõnusat lugemist!

Kui Teil on küsimusi seoses Montessoriga, siis võite julgelt kirjutada Pisilasse!
Meie teisi raamatuid leiad SIIT!

Shopping Cart