Puidust disain lillevaas (valikuvõimalusega)

23.00

Tootekood: - Kategooriad: , ,

Puidust disain lillevaas (valikuvõimalusega).

Need ei ole tavalised masstoodangust lillevaasid, vaid vaasid, mis köidavad tähelepanu ja panevad arutlema. Need on imelised puidust lillevaasid, mis on ühtlasi ilusad disainielemendid.

Tavaliselt kui lilled juba ära visatud, siis sooviks vaasid ka peitu panna. Enam mitte. Meie käsitöö lillevaasid on nii ilusad ja erilised, et kaunistavad kodu edasi ka ilma lilledeta. Ja kui juba selline ilus vaas kodus on, siis võib ju endale ka iga päev uued lilled kinkida.
Kingitus iseendale või kaaslasele mis paneb “vau” ütlema.

Puidust disain lillevaas on valmistatud puidust ja on hoolikalt paitatud linaõliga. Mahutavad olenevalt lille varre jämedusest kuni 5 lille.

Vaaside mõõdud ja valik:
VARIANT 1: TAMMELEHT – Jalaka puidust tammelehte meenutav lillevaas. Kõrgus ilma klaasist sisuta 16,5cm, laius kõige laiemast kohast u 12,5cm, sügavus 4,5cm.
VARIANT 2: SUUR efektne – Jalaka puidust efektne lillevaas. Kõrgus ilma klaasist sisuta 17,5cm, laius kõige laiemast kohast u 24cm, sügavus u. 4,5cm.
VARIANT 3: ZEBRA – Sebrapuust (zebrano) minimalistlik lillevaas. Kõrgus ilma klaasist sisuta 12,7cm, laius kõige laiemast kohast u 13,5cm, sügavus u. 5,2cm.
VARIANT 4: MINI zebra – Sebrapuust (zebrano) minimalistlik lillevaas.Kõrgus ilma klaasist sisuta 10,5cm, laius kõige laiemast kohast u 13,5cm, sügavus u. 5cm.
VARIANT 5: OVAAL – Pöögist lillevaas. Kõrgus ilma klaasist sisuta 14cm, laius kõige laiemast kohast u 20, 5cm, sügavus u. 5cm.

Saab ka eritellimusena teise kujuga või muud moodi personaalsemat. Selleks palun kirjuta meile Pisila Puidupesasse.
Meie kõiki puidust valmistooteid leiate SIIT.

VARIANT

, , , ,

Shopping Cart