Nimeline närimisrõngas “KASS” (vali kujundus)

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Nimeline närimisrõngas “KASS” (vali kujundus).

Pole lapsevanemat, kes ei ole kogenud beebi hammaste tulekust tingitud stressi. Vähemalt korra on kindlasti iga vanem nutvat last üritanud lohutada ja leida lahendusi, et leevendada seda valulikkust. Meil on Sulle ilus ja personaalne lahendus.

Valmistame igale beebile armsa ja ohutu närimisrõnga.  *Prototüübid kontrollitud Eesti Terviseametis*. Nimega närimisrõngas on asendamatu abimees hetkest mil beebil hakkavad hambad tulema.

Närimisrõngas / närimislelu on imeline, sest:
* Selle närimine stimuleerib igemete verevarustust, mis omakorda vähendab valu;
* Närimisrõnga närimisel tekkinud surve aitab hammastel kiiremini lõikuda;
* Eelnevalt sügavkülmas hoitud närimislelu pakub veel suuremat leevendust valule;
* Nimeline närimisrõngas on niisama imeline kaaslane ja pälvib lapse tähelepanu. Lisaks arendab rõngast kinni hoidmine käe haaret ja tugevust;

Meie närimisrõngad on erilised, sest meil on võimalus graveerida nimi puidule, mis annab võimaluse ka kõige pikema nimega lapsel saada nimega närimisrõngas. Tähehelmestest nime puhul on maksimaalne tähtede arv 9, sest muidu läheb rõngas liiga suureks ja raskeks. Graveeritud nime puhul puudub nime pikkusel piir.

NIME LISAMISE VÕIMALUSED:
1) Nime graveerimine puidust medaljonile;
2) Nime lisamine tähehelmestest (nime maksimaalne pikkus 9 tähemärki); NB! Ö, Ä, Ü ja Õ tähti ja sidekriipsu märke ei ole. Neid sisaldavaid nimesid saab ainult graveerida!

Nimeline närimisrõngas “KASS” on õrn ja armas. Saate ise valida ühe tooni lisaks beebisinisele.  Helmed ja nende asetus tuleb selliselt nagu piltidel näha. Tähehelmestest nime puhul helmeste asetus/kogus muutub vastavalt nime pikkusele.

OSTMISEKS :
Tee palun valik kuidas/kuhu nime soovid. Kirjuta vastavasse lahtrisse lapse nimi täpselt nii nagu seda ketile soovid (trüki- või kirjatähtedes). Vajadusel täpsusta nime järel lihtsalt oma soovi. Tähehelmestest nime puhul piisab vaid nime kirjutamisest.
* Kirjuta vastavasse lahtrisse millist ühte tooni soovite lisaks beebisinisele;

TOONIDE VALIK:
Toonideks saab valida. Beebiroosa, erksam roosa, fuksia roosa, beebililla, erksam lilla, punane, kollane, oranž, valge, helehall, tumehall, must, beebisinine, helesinine, tumesinine, mündisinine, türkiis, mündiroheline, roheline, tumeroheline.
NB! Kui soovid tooni, mida siin ei ole, siis kirjuta meile. Kogu valik on suurem, kui e-poes näha.

Materjal: BPA vaba toidusilikoon ja/või puidust vahedetail.

Närimisrõnga kasutamine:
*Närimisrõngast võib pesta sooja veega, soovi korral lapsele ohutu seebiga.
*Närimisrõngast tohib kasutada ainult järelvalve all kuna sisaldab väikeseid detaile!
*Kui rõngal esineb lõhesid või on kusagilt katki minemas, tuleb toode koheselt ära visata!

Kui Sulle jääb miskit segaseks või Sul on erisoovid (detailide ja muu kujunduse osas), siis kirjuta julgelt otse Pisilasse! Saame teha täpselt Teie soovidele vastava.

NIME PAIGUTUS

,

Shopping Cart