Nimeline lutikett “ÜKSSARVIK” (vali kujundus)

14.5016.50

Kirjuta eelistatud toon lisaks valgele. Kui ei soovi valget üldse ja soovid täiesti uutes toonides, siis täpsusta soovid siia lahtrisse kirjutates algusesse "VALGE EI" ning siis soovid.
Kirjuta siia lapse nimi täpselt nii nagu seda soovid (trüki- või kirjatähtedes). Tähehelmestest nime puhul nimi kuni 9 tähemärki. NB! Ö, Ä, Ü, Õ ja sidekriipsu tähehelmeid ei ole. Neid sisaldavaid nimesid saab ainult graveerida!
Product total
Options total
Grand total

Nimeline lutikett “ÜKSSARVIK” (vali kujundus).

Pole lapsevanemat, kes ei ole kogenud luti kadumisest tingitud stressi. Vähemalt korra on kindlasti iga vanem nutva lapsega ringi jooksnud ja kaotsi läinud lutti otsinud. Või siis õues jalutanud ning maha kukkunud luti puhastamiseks võimalusi otsinud. Aga see ei pea enam nii olema!

Valmistame igale beebile armsa ja ohutu lutiketi.  *Prototüübid kontrollitud Eesti Terviseametis*. Nimega lutikett on  asendamatu abimees hetkest mil beebi sünnib ja lutitama hakkab.

Lutikett on imeline, sest:
* Hoiab luti alati lähedal;
* Ei lase lutil maha kukkuda;
* Nimeline lutikett aitab keti kadumist vältida või selle leidmist kiirendada;
* Lasteaia teed alustades aitab nimeline lutt ja nimeline lutikett vältida luti ja keti sattumist teiste laste suhu/kätte;

Tänapäeval on paljudel lastel väga erilised ja pikad nimed. Üle 9 tähemärgi puhul ei saa panna nime ilusalt tähehelmestest, sest siis läheb kett lubatust pikemaks (seadusega on ette nähtud lubatud maksimaalne pikkus). Muidugi tuleb arvestada, et 9 tähemärgiga nime puhul tulebki kett peamiselt nimi ning lisaks u 2-3 teist helmest (pluss tähehelmeste vahelised helmed).

Meie lutiketid on erilised, sest meil on võimalus graveerida nimi puidule mis annab võimaluse ka kõige pikema nimega lapsel saada lutikett. Graveeritud nime puhul puudub nime pikkusel piir.

NIME LISAMISE VÕIMALUSED:
1) Nime graveerimine puidust südamele;
2) Nime graveerimine puidust medaljonile;
3) Nime graveerimine puidust otsa kinnitusele;
4) Nime lisamine tähehelmestest (nime maksimaalne pikkus 9 tähemärki); NB! Ö, Ä, Ü ja Õ tähti ja sidekriipsu märke ei ole. Neid sisaldavaid nimesid saab ainult graveerida!

Nimeline lutikett “ÜKSSARVIK” on õrn ja armas. Põhitooniks on valge ning saate juurde valida kõrvaltooni.  Helmed ja nende asetus tuleb selliselt nagu piltidel näha. Tähehelmestest nime puhul helmeste asetus/kogus muutub vastavalt nime pikkusele.

OSTMISEKS :
* Tee palun valik kuidas/kuhu nime soovid. Kirjuta vastavasse lahtrisse lapse nimi täpselt nii nagu seda ketile soovid (trüki- või kirjatähtedes). Vajadusel täpsusta nime järel lihtsalt oma soovi. Tähehelmestest nime puhul piisab vaid nime kirjutamisest.
* VALI ükssarviku toon;
* Kirjuta vastavasse lahtrisse millist tooni lisaks valgele soovid;

TOONIDE VALIK:
Lutiketi toonideks saab valida. Beebiroosa, erksam roosa, fuksia roosa, beebililla, erksam lilla, punane, kollane, oranž, valge, helehall, tumehall, must, beebisinine, helesinine, tumesinine, mündisinine, türkiis, mündiroheline, roheline, tumeroheline.
NB! Kui soovid tooni, mida siin ei ole, siis kirjuta meile. Kogu valik on suurem, kui e-poes näha.

Materjal ja mõõdud:
Lutiket rippuva osa pikkus umbes 22cm.
Materjal: BPA vaba toidusilikoon + puidust/silikoonist kinnitus.

Lutiketi kasutamine:
*Lutiketti (k.a närimislelu) võib pesta sooja veega, soovi korral lapsele ohutu seebiga.
*Lutiketti tohib kasutada ainult järelvalve all kuna sisaldab väikeseid detaile! Lutikett ei ole mõeldud närimiseks.
*Kui ketil esineb lõhesid või on kusagilt katki minemas, tuleb kett koheselt ära visata!

Kui Sulle jääb miskit segaseks või Sul on erisoovid (detailide ja muu kujunduse osas), siis kirjuta julgelt otse Pisilasse! Saame teha täpselt Teie soovidele vastava. Lisaks saab kinnituse peale lasta sünniandmed (selleks kirjutage meile).

NIME PAIGUTUS

, , ,

Shopping Cart