Loendamispulgad alusega

37.00

Availability: Laos

Tootekood: LoendamispulkAlus Kategooriad: , ,

Loendamispulgad alusega.
Varem või hiljem hakkab laps numbrite vastu huvi tundma. Hästi oluline on, et lapsele ei õpetataks lihtsalt numbrite sümboleid, sest see on nende jaoks ilma hulgata veel abstraktsem kui koos hulgaga. Nad jätavad küll lendleva kergusega kõik numbrite sümbolid meelde, aga kui paluda tuua tal näiteks numbri sümbolile vastav arv asju, siis sellega võib esineda probleeme. Sellepärast ongi oluline, et numbri sümboli õpetus tuleks võimalusega näha selle taga tegelikku hulka.
Selline vahva alus annabki lapsele võimaluse praktiseerida numbrite 0-9 hulga ja sümboli seostamist.

Boonusena võib laps pulgad enne oma kohta panekut kummiga kinnitada. Kummi keeramine ja venitamine pulkade külge on hea motoorika arendaja. Sellise lahenduse puhul aseta lapsel pulgad ja kummid kuhugi aluse peale.

Lisaks saab neid pulki hiljem kasutada arvutamistehete juures. Kirjutades ise lapsele paberile tehete tegemiseks vajalikud sümbolid (võimalusel eraldi numbrid ning +/-/= sümbolid). Nii saab laps soovi korral endale ise erinevatest numbritest ja sümbolitest tehte kokku panna. Ja kui tehe valmis mõeldud, siis võtta pulgad ja panna vastav hulk pulki ning saada tehte vastuse.

Sobib hetkest kui laps tunneb huvi arvude vastu. Siis saabki hakkata pulki loendama ning siis hulki moodustama.

Materjal ja mõõdud:
Loendamispulgad alusega on valmistatud pöögist. Alus mõõtudega 35,5cm x 4,2cm. Pulga paksus 6mm ja pikkus 8cm. Komplektis 45 pulka.

Kui Sul on erisoove, siis kirjuta julgelt Pisilasse!
Meie teisi puidust tooteid leiad SIIT!

Shopping Cart