Sale!

Raamat “Alberti jõuluootus”

Original price was: 25.20€.Current price is: 21.20€.

Availability: Laos

Tootekood: Albertijõuluootus Kategooria:

“Alberti jõuluootus”, raamat, mis ei jää kappi ka pärast jõule! See raamat on mõeldud kõigile lastega peredele ning lasteaedadele, aga sobib kindlasti ka Montessori lähenemise austajatele.

Pisila pere isiklik lemmik hetkest kui see meile jõudis (2022 aastal). Meie pere väikemees oli sel hetkel 4-aastane ja sellest raamatust sai tema vaieldamatu lemmik. Nii suur lemmik, et pidime jõulukuul lugema seda lugematud korrad algusest lõpuni ning kindlasti iga päev vähemalt 1 lugu (tavaliselt siiski terve raamatu päeva jooksul). Lisaks oli see raamat lugemisel ka kevadel, suvel. Ja ringiga jõudis kätte uue aasta jõulukuu ning see on ikka vaieldamatu lemmik!

Miks see raamat meie pere nii suur lemmik on? Sest ei leidu just palju selliseid raamatuid, mis oleks nii lapsesõbralikud ja mida ei pea kuidagi kohandama/parandama sõnastust. Ei ole kuidagi lastega pahandamist, ähvardamist, alandamist või maha tegemist ning ebameeldivaid sõnu. Lihtsalt igati meie silmis parim lasteraamat seni!
Lood on mõnusalt pikad, samas nii ilusa tekstiga, et lapsel põnev kuulata ja pildid on detailsed ning meeletult ilusad. Raamatu lood on elulised ning lapsed saavad palju samastuda Albertiga. Lisaks saab raamatust palju ideid, mida ise jõuluootuse ajal teha ja kuidas lapsega rahumeelselt kulgeda.

“Alberti jõuluootus” jutustab kolmeaastase Alberti ja tema pere jõuluootusest Nõmmel. Selles jõuluraamatus ei ole kesksel kohal päkapikud ega jõuluvana, vaid kõiksugu lihtsad igapäevased tegevused, mis jõuluootuse juurde kuuluvad. Raamat annab võimaluse sukelduda koos lastega jõuluootusesse, mis ei vaja suuri materiaalseid väljaminekuid.
Lisaks sellele, et tegu on laste jõuluraamatuga, on see omamoodi käsiraamat täiskasvanutele. Raamatu lugudesse on teadlikult põimitud palju igapäevaseid olukordi, mis väikelastega ette tulevad, ning võimalusi, kuidas lapsevanem neid rahumeelselt ja last austavalt lahendada saab.

Kes on Albert?

Albert on iga väikelaps.
Väikelaps, kes tunneb rõõmu lihtsatest asjadest.
Väikelaps, kes tunneb tugevalt kõiki tundeid.
Väikelaps, kes käitub eakohaselt.
Väikelaps, kes õpib maailma ja iseennast tundma.
Väikelaps, kellesse suhtutakse austusega ja temast kasvab vaimselt terve täiskasvanu.

Ja selle täiskasvanu võimuses on omakorda maailma paremaks muuta. Ja meie võimuses on Alberteid kasvatada! Jõuluraamatutes oodatakse ikka jõuluimesid. Selle raamatu jõuluime on täiskasvanu, kes suudab käituda nagu täiskasvanu.

Raamatus on – nagu detsembrikuus päevi – 31 lugu (129 lk), mida illustreerivad detailirohked ja tõetruud pildid.
Autor: Kristel Sverdlik

Meie teisi raamatuid leiate SIIT.
Kui Teil on küsimusi, siis võite julgelt kirjutada meile PISILASSE.
Mõnusat lugemist!

Shopping Cart